Оплата здійснюється такими способами:

1. Передоплата чи повна оплата наш картковий рахунок у банку. У будь-якому відділенні Приват Банку, в системі ПРИВАТ 24 або терміналах оплати.

2. Оплата після отримання товару в офісі перевізника "Нова пошта" (www.novaposhta.ua). У цьому випадку Ви сплачуєте і доставку грошей назад до нас. Перевізник, наприклад, *Нова пошта* за доставку грошей візьме 2% від суми + 20 грн за оформлення відправки. Приклад розрахунку післяплати транспортної компанії "Нова пошта": наприклад сума замовлення 1000 грн, до оплати за товар 100 грн + за доставку грошей: 1000*2% + 15 = 35 грн (Оплачується перевізнику) = 1035грн.

3. У нашому інтернет магазині існує можливість оплати криптовалютою, до оплати приймаються: BitCoin, LiteCoin, Ethereum. Для уточнення оплати цим методом зверніться до менеджерів нашої компанії. Зверніть увагу: оплата здійснюється у національній валюті – гривні. Ціна в США на сайті, вказана виключно в ознайомлювальних цілях! Для сплати кошика, вибирайте будь ласка валюту - *ГРН. Надсилання замовлень проводиться щодня. Окрім суботи та неділі. Після оформлення замовлення зв'яжеться з Вами менеджер для уточнення всіх нюансів.