ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОСТАВКУ

  • Товар відправляється в період 1-2 днів з моменту оформлення замовлення, крім вихідних днів.
  • Замовлення приймається до 14-00.
  • Доставка займає 1-3 дні, залежно від місця призначення. Доставка згідно з тарифами обраного перевізника!
  • Оплата доставки великогабаритних товарів, що відправляються перевізниками по Україні, здійснюється за рахунок покупця за умови часткової передоплати, що покриває вартість пересилання товару. До великогабаритних товарів відносяться: об'ємні елементи вихлопної системи (глушник, резонатор, приймальна труба понад 1,50м)

Увага! Всі елементи вихлопної системи відправляються згідно з вимогами ТОВ "НОВА ПОШТА" виключно на ВАНТАЖНЕ відділення, без інших варіантів (відділення до 30 кг). Щоб уникнути претензій щодо зручності розташування вантажного відділення, прохання займатися вибором відділення самостійно, менеджери займаються підбором вихлопної системи, а не вибором зручного відділення, поставтеся будь ласка з розумінням.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

  • Повернення товару можливе протягом 1 робочого тижня, не пошкоджене, не встановлене, без слідів використання, у не пошкодженій заводській упаковці (Порушення цілісності упаковки (у тому числі запаяної целофанової плівки) є порушенням товарного виду товару). Повернення здійснюється лише за погодженням, та за рахунок покупця.

ПIДБIР КРIПЛЕНЬ

  • Кріплення в комплект глушників не входять. Підбір кріплень здійснюється тільки у разі придбання у нас вихлопної системи, при покупці тільки кріплень вихлопної системи/прокладок/підвісок Ви підбираєте їх самостійно.